Hosting Home - ustaw jako startowąHosting Ulubione - dodaj do ulubionych
PUNKT - Strona główna (home)
 
HOSTING - cennik
DOMENY - cennik
POMOC

POMOC - bezpieczna poczta

Konfiguracja bezpiecznego połączenia (SSL) w Outlook Express

  Uwaga: zalecane ustawienia serwera pocztowego w Państwa programie pocztowym to mail.punkt.pl zamiast nazwy, której używali Państwo do tej pory, zarówno dla serwera SMTP jak i POP3 - wymagane dla poprawnego działania poczty po SSL.

  Bezpieczne, w pełni szyfrowane, połączenie z pocztą elektroniczną wykorzystuje protokół SSL. Nasza firma dbając o bezpieczeństwo informacji naszych Klientów udostępniła usługę bezpiecznej poczty - poniżej znajdują się informacje o tym jak skonfugurować najpopularniejszego klienta poczty elektornicznej.


  Z górnego menu w programie należy wybrać dział Narzędzia, a następnie opcję Konta.

  Wybieramy teraz konto, które chcemy, aby działało w trybie SSL, podświetlamy je jednokrotnie klikając na nim myszką oraz wybieramy opcję Właściwości.

  Teraz wybieramy zakładkę Zaawansowane i wpisujemy poniższe informacje:

SMTP - port - 465

POP3 - port - 995.

  Koniecznie zaznaczyć trzeba opcję Ten serwer wymaga bezpiecznego połączenia (SSL) w obydwu przypadkach.

  Te ustawienia działają tylko dla serwera mail.punkt.pl. Jeżeli korzystają Państwo z serwerów poczta.twoja.firma.com.pl i są Państwo naszymi Klientami wystarczy wpisać w pole serwerów POP3 i SMPT adres mail.punkt.pl, a SSL i poczta będą działać na pewno. Nie zastosowanie się do powyższych wskazówek spowoduje pojawienie się poniższego okienka.


  Teraz mogą już Państwo korzystać z poczty będąc pewnym, że jest ona w pełni bezpieczna.
  Ponadto informujemy, że nasz serwer wymaga autoryzowanego połączenia SMTP, co dodatkowo zwiększa jego bezpieczeństwo. Więcej szczegółów tutaj.¤   © C-Invest Sp. z o.o.   ¤   pytam [at] punkt.pl   ¤   powered by GAD   ¤